Vzhledem k epidemiologické situaci jsme omezili činnosti a záměry naší farní charity. V současné době proto spíše podporujeme zájemce zejména přesměrováním na místa, kde jim mohou pomoci. Pro lepší orientaci a snazšímu řešení problémů zájemců uvádíme několik dobrých a užitečných kontaktů:

Základní sociální poradenství

Telefonickou formou či individuálním osobním kontaktem poskytujeme základní sociální poradenství. Poradíme zájemcům v oblasti financí, dluhů, nasměrováním na sociální službu či pomůžeme s orientací v aktuální situaci. Kontaktovat nás v tomto směru můžete nejlépe mailem na adrese repy@praha.charita.cz.

Daruji či sháním věci

Časté dotazy ohledně darování či potřeby věcí, nábytku, atd. směřujeme na  nábytkovou banku či „hangáry“ sester v Řepích. V této souvislosti děkujeme za vřelou spolupráci sestrám i nadaci Dobré dílo. Více informací a případné zprostředkování kontaktů získáte na mailu repy@praha.charita.cz.

Potraviny a drogerie pro potřebné

Vzhledem k epidemiologické situaci a dostupnosti této podpory ze strany potravinových bank předáváme kontakt a informace o pravidlech využití této podpory a sami již potraviny a drogérii neposkytujeme. Více informací na repy@praha.charita.cz

Kontaktní údaje

Farní charita Řepy

K Šancím 50/6
163 00 Praha — Řepy

IČ: 736 33 925

Statutární zástupce a ředitel: Mgr. Pavol Janto
tel. 603 390 515
e-mail: repy@praha.charita.cz